Kurumsal

İZOKİM KİMYA İNŞAAT MAKİNE SAN. TİC. LTD ŞTİ. Yerinde uygulamalı Poliüretan & Poliürea  (SPF&SPC) izolasyon konusunda, 30 yılı aşkın mesleki, 20 yılı aşkın ticari deneyime sahip kurucu kadrosu ile sektöründe lider konumundabir kuruluştur.

İZOKİM, Ülkemizde yaşamsal önemi her geçen gün daha da iyi anlaşılan ısı izolasyonu konusunda, yurt içi ve yurt dışında taahhüde dayalı uygulamalar yapmaktadır.

Konusu ile ilgili teknolojik gelişlmeleri yakından takip eden İZOKİM, uygulama alanı içerisine, Poliürea & Poliüretan ( SPC&PU) su yalıtım ve zemin kaplama sistemlerini de ilave ederek çalışma alanını genişletmiştir.

Kaliteyi ön planda tutan , İZOKİM, Birçok hammadde üreticisi firma tarafından <Uzman Uygulamacı Firma>  olarak sertifikalandırılmıştır.

İZOKİM, uygulama faaliyetlerinin yanı sıra, poliüretan makine ve yedek parça satışı konusunda da aynı hassasiyetle hizmet vermektedir.

Kullandığı sertifikalı hammaddeler, üstün teknoloji ekipmanları, uzman kadro ile hizmet sunma ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı, İZOKİM’ in kısa sürede sektörde ağırlığı olan bir kuruluş haline gelmesini sağlamıştır.

Her ölçekteki müşterisine devamlı ve kalıcı hizmet veren yapısı ile İZOKİM sektördeki yerini sağlamlaştırarak faaliyetlerine devam etmektedir.

İZOKİM, METROPOL AVM havuz izolasyonlarını bitirmiş ve teslim etmiştir.

Haberler